Aluetiimi

ALUEJOHTORYHMÄ
VP Aluejohtaja Taru Mikkonen taru.mikkonen(at)jci.fi 0504067668
RC Aluekoordinaattori Aino-Liisa Sandholm aino-liisa.sandholm(at)jci.fi
RS Aluesihteeri Riku Kemppinen riku.kemppinen(at)jci.fi 0407171867
RIO Alueviestintäpäällikkö Pauliina Hirviniemi pauliina.hirviniemi(at)jci.fi 0505660920
R-IND Aluekoulutuspäällikkö Sanni Kirmanen sanni.kirmanen(at)jci.fi
R-AWARDS Aluepalkintopäällikkö Ida-Maria Volturi ida-maria.volturi(at)jci.fi
R-ITM Aluetietohallintopäällikkö Lasse Miettinen lasse.miettinen(at)jci.fi
R-INT Aluekansainvälisyyspäällikkö Pauliina Papunen pauliina.papunen(at)jci.fi 0505966181
R-LOM Aluetapahtumapäällikkö Miia Hovilainen

R-BUS Aluemyyntipäällikkö Heikki Ulvila

Aluekehityspäällikkö Joose Luukkanen

 miia.hovilainen(at)jci.fi

heikki.ulvila(at)jci.fi

joose.luukkanen(at)jci.fi

 0445434255

 

0468106816

ALUEPROJEKTIPÄÄLLIKÖT
Vientitykki Irina Kujanpää
 irina.kujanpaa(at)jci.fi 0407062224
Vuoden Nuori Johtaja Hanna Laukkanen
hanna.laukkanen(at)jci.fi 0503773341
TOYP Suomi Hanna Pikkarainen hanna.pikkarainen(at)jci.fi 0445755868
Tuottava Idea Tuomo Leinonen tuomo.leinonen(at)jci.fi