Aluetiimi

ALUEJOHTORYHMÄ
VP Aluejohtaja Aleksi Tolvanen aleksi.tolvanen(at)jci.fi
RC Aluekoordinaattori Jussi Ahonen jussi.ahonen(at)jci.fi
RS Aluesihteeri Veera Sakkara veera.sakkara(at)jci.fi
RIO Alueviestintäpäällikkö Hanna Pikkarainen hanna.pikkarainen(at)jci.fi
R-IND Aluekoulutuspäällikkö Heikki Mutikainen heikki.mutikainen(at)jci.fi
R-AWARDS Aluepalkintopäällikkö Sami Nummela sami.nummela(at)jci.fi
R-ITM Aluetietohallintopäällikkö Kirsi Aapro kirsi.aapro(at)jci.fi
R-INT Aluekansainvälisyyspäällikkö Marko Paasu marko.paasu(at)jci.fi
R-LOM Aluetapahtumapäällikkö Miia Pesonen

R-BUS Aluemyyntipäällikkö Miia Hovilainen

Aluekehityspäällikkö Irina Kujanpää

 miia.pesonen(at)jci.fi

miia.hovilainen(at)jci.fi

irina.kujanpaa(at)jci.fi

 

 

ALUEPROJEKTIPÄÄLLIKÖT
Vientitykki
Vuoden Nuori Johtaja
TOYP Suomi                
Tuottava Idea Vesa Tiainen vesa.tiainen(at)jci.fi