Aluetiimi

ALUEJOHTORYHMÄ
VP Aluejohtaja Juha Ketola juha.ketola(ät)jci.fi 040 5748769
RC Aluekoordinaattori Maria Kokko maria.h.kokko(ät)gmail.com 040 5821713
RS Aluesihteeri Noora Malmi noora.malmi(ät)jci.fi 050 5306966
RIO Alueviestintäpäällikkö Riku Happonen riku.happonen(ät)jci.fi 044 3439385
R-IND Aluekoulutuspäällikkö Sami Nummela sami.nummela(ät)ssab.com 050 3158703
R-AWARDS Aluepalkintopäällikkö Lotta Mäkeläinen lotta.makelainen(ät)gmail.com 050 4613197
R-ITM Aluetietohallintopäällikkö Essi Kortesalo essi.kortesalo(ät)jci.fi 040 8218309
R-INT Aluekansainvälisyyspäällikkö Joonas Penttilä joonas.penttila(ät)gmail.com 050 5270325
R-LOM Aluetapahtumapäällikkö Jonna Suhonen

R-BUS Aluemyyntipäällikkö Marko Paasu

Aluekehityspäällikkö Tiina Parkkonen

 jmsuhonen(ät)hotmail.com

 

parkkonen.tiina(ät)gmail.com

 050 4651190

 

050 3708185

ALUEPROJEKTIPÄÄLLIKÖT
Vientitykki
 
Vuoden Nuori Johtaja Tiina Ylönen
tiina.ylonen(ät)jci.fi 0400 346180
Vuoden Nuori Menestyjä Pauliina Hirviniemi pauliina.hirviniemi(ät)jci.fi 050 5660920
Tuottava Idea Tuomas Salila tuomas.salila(ät)gmail.com 040 6742657